Přejít na menu Přejít na obsah

Aktuálně


Videohry

Dlouhodobě spolupracujeme se společnostmi BenQ (monitory, projektory), Comgad (hry), Conquest Entertainment (Nintendo a hry), Gamlery (merchendising pro hráče), LYNX (herní počítače), SkillZone (počítačová herna) a Sony (PlayStation a hry). Pro GameFFest 2018 jsme získali i další partnery - AT Computers (počítačová herna),... Disponujeme i vlastní hernou.

Konzole

Přes 30 konzolí

GameFFest nabízí desítky konzolí Xbox 360 a XboxONE, PlayStation 3 a 4, Nintendo 3DS, WiiU a Switch. Včetně pohybových ovladačů Remote Plus, Fit, Kinect a Move, včetně ovladačů pro automobilové hry, Buzz ovladačů a ovladačů pro hudební a taneční hry.

Počítače

Herna SkillZone

Herna s 20 nabušenými herními počítači nabídne hraní a turnaje v League of Legends, HearthStone a dalších hrách.

Muzeum videoher

Chcete vidět, jak začínaly vaše oblíbené herní série, zavzpomínat na staré hry? Více než sto vybraných her. Zábavná klasika i významné milníky, v původní podobě nebo s novou grafikou. Více www.facebook.com/muzeumvideoher.

Hudební hry

Guitar Hero

Hráč používá ovladač ve tvaru kytary a snaží se dosáhnout nejvyššího skóre správným "zahráním" všech noty, které mu hra ukazuje. Ve hře je celkem k dispozici 5 stupňů obtížnosti a různé herní módy, stovky skladeb různých kapel. 

Rock Band / Band Hero

Simulátor rockové kapely. Hra je určena pro až čtyři hráče (1-2 kytaristé, bubeník, zpěvák, přívadně klávesák). Mají za úkol odehrát podle symbolů některou z vybraných skladeb z předních míst hitparád nebo hity konkrétních kapel (Beatles, Metallica, ...).

DJ Hero

Dýdžejem snadno, rychle a zábavně! Budete mixovat stovky známých popových, hip-hopových a rockových skladeb do zcela nových. Ovladač je napodobeninou skutečného gramofonu. Lze se přidat i s kytarou z Guitar Hero ve hře dvou hráčů.

SingStar / Lips

Propracované a oblíbené karaoke hry s řadou písní v různých verzích hry. Od Abby přes Queen až po metalové songy.

Taneční hry

Dance Dance Revolution / Stepmania

V horní části obrazovky jsou zobrazené šipky vlevo, dolů, nahoru a vpravo, odspodu přijíždějí šipky představující taneční kroky. Když se šipky překryjí, musíte sešlápnout odpovídající šipku na taneční podložce - dancepadu. Hra vyhodnotí vaše jednotlivé kroky a celkovou úspěšnost. Stovky skladeb různé obtížnosti.

Podrobnosti.

Pump It Up Pro

Korejští autoři prohodili aktivní a neaktivní pole DDR a vznikla hra Pump It Up Pro. Letící šipky směřují do 5ti směrů - čtyři rohové a střed. Podrobnosti.

Dance Central

Hra pro Xbox360 Kinect. Jednotlivé sestavy disponují originální choreografií pro začátečníky a experty a skladbami od popu přes hip-hop až po R&B.

Just Dance

Oblíbená taneční hra pro Nintendo Wii a Nintendo WiiU s použitím ovladačů.